Home Authors Posts by Lugina Press

Lugina Press

6218 POSTS 0 COMMENTS

Maradona mund të rikthehet në fushë?

E pabesueshme, Diego Armando Maradona mund të rikthehet sërish në fushën e blertë dhe ky nuk është lajm 1 Prilli. Ish sulmuesi i kombëtares...

Reali i Madridit në ndjekje të Thibaut Courtois

Reali i Madridit kërkon të bëjë shoping në…Madrid. Shoqëria e drejtuar nga Florentino Perez është prej kohësh në kërkim të një emri që do...

Balotelli: Polemikat janë pjesë e jetës

Mario Balotelli kërkon më shumë privatësi dhe u drejtohet njerëzve me thirrjen që mos të kushtojnë më vëmendje të tepruar në ato që ai...

Aktakuza “gjunjëzon” Limajn

Përveç një komunikate për media të lëshuar nga EULEX, ku thuhet se Fatmir Limaj dyshohet për një keqpërdorim, deri më tash as mbrojtja e...

Klopp: Reus është gati për Hamburgun

Marco Reus është gati të rikthehet për Borussia Dortmund. Eshtë ky lajmi i mirë i trajnerit Jurgen Klopp për tifozët verdhezinj në prag të...

Bartomeu: Jemi të pastër, blerja e Neymar e ligjshme

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu këmbëngul se nuk do të kishte ndryshuar asgjë në lidhje me transferimin e Neymar, pavarësisht polemikave dhe përplasjeve...

Dortmund insiston për El Shaarawy

Një presion i ngadaltë por i vazhdueshëm. El Shaarawy dhe Borussia Dortmund vlerësohen por pa arritur të bashkohen. Në 2012, Klopp provoi të merrte...

Dy viktima të tjera nga virusi i gripit në Shkup

Edhe dy viktima janë shënuar sot nga virusi i gripit sezonal në Shkup.  Sipas Klinikës për sëmundje infektive deri tani numri i viktimave ka shkuar...