Home SPORT Galaxy11 kundër jashtëtokësorëve (Video)

Galaxy11 kundër jashtëtokësorëve (Video)

435
0
SHARE

Në reklamën më të re të Samsung, shihen super-yjet e futbollit botëror, si Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Iker Casillas, Wayne Rooney e të tjerë duke luftuar me jashtëtokësorët për ta shpëtuar planetin Tokë.

Kjo kampanjë e Samsung ka filluar muaj më parë me legjendën gjermane, Franz Beckebauer, i cili mblodhi një skuadër të lojtarëve më të mirë në botë për t’u ndeshur me jashtëtokësorët.

Në këtë video do të shihni driblimet spektakolare të futbollistëve më të mirë të botës të pajisur me teknologjitë më të avancuara të Samsung, si dhe në veçanti telefonin e ri të Samsung S5.

Për më shumë, shikojeni këtë reklamë brilante dhe na shprehni mendimet tuaja në hapësirën për komente. /luginapress/