Home LAJME Shaqiri, ‘Stupcat’, 2po2 dhe Capital T takohen në Prishtinë

Shaqiri, ‘Stupcat’, 2po2 dhe Capital T takohen në Prishtinë

222
0
SHARE

Yjet shqiptare janë bërë bashkë në një vend.

Futbollistë, aktorë dhe reperë janë bërë bashkë për të kaluar një mbrëmje të këndshme në kryeqytetin kosovar, Prishtinë.

2po2 me nipin e tij, Capital T, futbollistit shqiptar, Xehrdan Shaqiri, dhe dyshja e grupit humoristik, Stupcat, Vedat Osmani dhe Osman Azemi po kalojnë çaste të këndshme në shoqëri të njëri-tjetrit.

xherdani