Home Aktuale Pajaziti: Urime Fitër Bajramin!

Pajaziti: Urime Fitër Bajramin!

317
0
SHARE

Të dashur miq.

Urime Fitër Bajramin!
Me shpresën që ky Ramazan që kaloi të na ketë sjellë më shumë dashuri, mirëkuptim dhe tolerancë në mesin tonë, uroj me zemër për të gjithë: Zoti i pranoftë sakrificat tona gjatë këtij muaji!

Kjo festë e solidarizimit, humanizmit dhe bashkimit të qytetarëve, uroj që të sjellë sa më shumë gëzime, mirëkuptim dhe harmoni në familjet tona!

AP