Home Aktuale Lugina Press prej sot me dizajn të ri

Lugina Press prej sot me dizajn të ri

421
0
SHARE

Ky është dizajni i ri i portalit Lugina Press, një dizajn në të cilin është punuar tash e disa muaj.

Para jush është një dizajn komplet ndryshe nga ai paraprak, një portal  me dizajn shumë më lehtë , dizajn që u mundëson shfletim shumë më të shpejt të të gjitha lajmeve.

Tani e tutje në dizajnin e ri në rubrikën “Lajme” do të gjeni gjitha informacionet nga politika, ekonomia, rajoni, bota.
Mbi të gjitha, dizajni i ri ofron hapësirë të pafundme për marketing dhe forma/mundësi komplet të reja marketingu.
Lugina Press.  mbron   anonimitetin dhe privatësinë e vizitorit.

LuginaPress me dizajnin e ri të saj i publikon komentet e lexuesve në cdo artikull me perjashtim komenteve ofenduese dhe fyerjeve./Lugina Press/

 

 

LEAVE A REPLY