Home LAJME Shikoni momentin shokues, kur burri godet me shqelm në kokë 80-vjeçaren (Foto/Video,...

Shikoni momentin shokues, kur burri godet me shqelm në kokë 80-vjeçaren (Foto/Video, +18)

707
0
SHARE

Një video shokuese është shfaqur në internet, ku shihet një burrë duke goditur në kokë një grua 80-vjeçe derisa ajo po qëndronte e ulur në autobus.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur burri godet me shqelm në kokë gruan e moshuar, të cilës më pas i kërcen në kokë dhe fillon ta tërheq zvarrë për flokë, transmeton Lugina Press.

Derisa ajo mundohet të vetëmbrohet, burri i pashpirt e përplas për tokë dhe fillon sërish ta godasë.

Pensionistja-2

Por është interesant fakti se si udhëtarët tjerë dështuan ta shpëtojnë gruan e moshuar nga sulmi brutal, por në momentin që shoferi ndalon autobusin ata vrapojnë jashtë për t’i telefonuar policisë.

Pensionistja Angeline Olsen ka pësuar lëndime trupore, ndërkaq policia e Uashingtonit ka bërë të ditur se kanë arrestuar sulmuesin e identifikuar si Riley E. White.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=GTofhiFH7sE” width=”560″ height=”315″]