Home MAGAZINA Marina magjeps në të kuqe

Marina magjeps në të kuqe

213
0
SHARE
Pas publikimit të disa fotografive nga shkretëtira, Marina Vjollca ka sjellë një imazh në të cilin duket magjepsëse.
Prezantuesja e njohur shfaqet e veshur me fustan të kuq dhe josh me dukjen e saj.

Marina po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje në muajt e fundit, falë lidhjes së shumëpërfolur me reperin nga Kosova, Getoar Selimi.