Home Aktuale Kronikë Ndërron jetë profesori universitar Qani Mehmeti

Kronikë Ndërron jetë profesori universitar Qani Mehmeti

553
0
SHARE
Sot ka ndërruar jetë, pishtari i arsimit, publicisti dhe profesori universitar i katedrës Gjuhë dhe Letërsi  Shqiptare, “Bllazhe Koneski”-Shkup, Qani Mehmeti.

Lajmin e hidhur, e ka ndarë me miqtë dhe dashamirët, djali i tij Blerant Mehmeti, në rrjetin social Facebook.

12636889_1962649367292636_835492844_o