Home Aktuale Gjilani nesër hap Zyrën për Luginën e Preshevës

Gjilani nesër hap Zyrën për Luginën e Preshevës

439
0
SHARE
Komuna e Gjilanit nesër me një ceremoni do të hap Zyrën për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc.
Hapja e Zyrës për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc, si premtim i kryetarit të Komunës, Lutfi Haziri, ka rëndësi të madhe për shqiptarët e Luginës së Preshevës.