Home SPORT Diego Costa: Chelsea do na sulmojë vazhdimisht

Diego Costa: Chelsea do na sulmojë vazhdimisht

592
0
SHARE

Sulmuesi i bardhekuqve spanjollë Diego Costa mendon se “Blutë” do të detyrohen që të sulmojnë më shumë në këtë takim dhe nuk do të mbrohen si në Vicente Calderon. “Nuk jam nervoz pasi na pret një ndeshje shumë e bukur. Takimi i dytë do të jetë ndryshe nga i pari. Ata do të sulmojnë më shumë, por ne kemi besim tek aftësitë tona”, tha lojtari më i spikatur i skuadrës së drejtuar nga Simeone.