Home MAGAZINA Babastars, shumë lart në “High 2” (Video)

Babastars, shumë lart në “High 2” (Video)

828
0
SHARE

Hip hop ‘labeli’, Babastars, ka publikuar projektin e ri me videoklip, i titulluar “High 2”.

Eshtë lansuar projekti i shumëpritur nga ‘labeli’ që njihet për hitet e mëdha, BabaStars.

Videoklipi starton me këngën “Boussa”, që në premierë çuditi fansat, por më pas u shndërrua dhe evoluoi në një shpërthim e manifest, të cilin e filloi Getoar Selimi.

Ashtu siç paraljmëroi Telegrafi, Ghetto Geasy u paraqit me një intepretim e tekst të fuqishëm, i cili u pasua nga interpretimi i antarëve tjerë të Babastars.

Muzika është punuar nga top producentët, Zzap n’ Chriss, teksa tekstin e kanë shkruar vet reperët.

Videoklipi i “High 2” është realizuar nga UrbanGraphics.