Home MAGAZINA Upton: Të pasmet e mia nuk joshin vëmendje (Foto/Video)

Upton: Të pasmet e mia nuk joshin vëmendje (Foto/Video)

424
0
SHARE

Ajo është shumë e njohur për dukjen e saj nga përpara, mirëpo në një video-xhirim gjatë sesioneve të reja fotografike për Sports Illustrated, Kate Upton ka folur për të pasmet e saj.

Bukuroshja 21-vjeçare ka bërë shaka me stafin duke thënë se i pëlqejnë bikinit që ia vënë në pah të pasmet.

“Të pasmet e mia nuk tërheqin shumë vëmendje, prandaj mendoj se këto fotografi do të tërheqin vëmendjen që meritojnë”, ka thënë ajo duke qeshur.

Modelja dhe aktorja është bërë e famshme për gjoksin e saj të bujshëm, ndërsa deri më tash thuajse askush nuk ka folur për të pasmet e saj.