Home Aktuale Reagon edhe Lutfi Haziri

Reagon edhe Lutfi Haziri

907
0
SHARE

Lutfi Haziri: “Nëse Sabri Hamiti del me Grup Parlamentar, atëherë unë Lutfi Haziri do t’i bashkëngjitëm Kosovës Lindore dhe nuk pranoj që jam Kosovë!”. –

Spekulimet për ndarjen e LDK’së dhe krijimin e një Grupi të ri Parlamentar nga deputeti Sabri Hamiti nuk kanë lënë indiferent as Lutfi Hazirin, Kryetar i Gjilanit.

Ai ka reaguar me ironi ndaj këtij lajmi në llogarinë e tij në Facebook.

“Nëse Sabri Hamiti del me Grup Parlamentar, atëherë unë Lutfi Haziri do t’i bashkëngjitëm Kosovës Lindore dhe nuk pranoj që jam Kosovë!”, ka shkruar Haziri.