Home LAJME A është në lidhje Aurela me një person nga Kosova? (Video)

A është në lidhje Aurela me një person nga Kosova? (Video)

500
0
SHARE

Ardhjet e shpeshta në Kosovë për Aurela Hoxhën duket se kanë nxitur spekulime të mediave.

Në një intervistë për EliteZone ajo është pyetur nëse është në lidhje me një mashkull nga Kosova.

Ajo pasi mohoi një gjë të tillë foli për mashkullin e saj ideal.

“Duke u rritur kam kuptuar se nuk ka përshkrim për mashkullin ideal, është ai që të bën të jesh vetja dhe të bën të jesh e lumtur”, tha ajo.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-xnKoG5Frg8″ width=”560″ height=”315″]