Home MAGAZINA Xherdan Shaqiri i uron MC Kreshës suksese me albumin e ri (Video)

Xherdan Shaqiri i uron MC Kreshës suksese me albumin e ri (Video)

68
0
SHARE

Albumi i ri i reperit MC Kresha do të lansohet  më 25 prill.

Këngëtari ka bërë një paralajmërim rreth promovimit të projektit me titull “EMCEECLOPEDY” që do të publikohet të premten.

MC Kresha duket se ka fansat më të mirë në botë. Në një video të publikuar në Facebook, shihet se si futbollisti shqiptar i Bayernit, Xherdan Shaqiri i uron suksese me albumin e ri MC Kreshës.

Ai në këtë video i thotë MC Kreshës se i dëshiron shumë suksese dhe se e ka vëlla.Suksese dhe nga /luginapress/