Home Aktuale Xhamia e fshatit Osllarë shtron iftar (foto&video)

Xhamia e fshatit Osllarë shtron iftar (foto&video)

221
0
SHARE

Forumi Rinor Islam i fshatit Osllar sot në xhaminë e fshatit  ka organizuar iftar për të gjitha shtresat.

Në iftar përveç banorëve të këtij fshati    ishin dhe kryetari Komunës së Bujanocit  Shaip Kamberi me bashkëpunëtorë si dhe liderët e subjekteve politike në Komunës së Bujanocit.

Organizimi i iftarit nga FRI në Osllarë tashë është bërë tradcional ku këtë vit është organizuar për herë të shtatë.

https://www.facebook.com/berat.alimi.39/videos/1085098471656843/