Home Aktuale Votoni në sondazhin e madh të serialit “o Sa Mirë” (Foto)

Votoni në sondazhin e madh të serialit “o Sa Mirë” (Foto)

131
0
SHARE

Seriali më i shikuar shqiptar, “o Sa Mirë” ka hapur sondazhin e madh ku duhet të votoni për aktorin tuaj më të preferuar.

“o Sa Mirë” ka dy sezone që po transmetohet dhe tash ka hyrë në një fazë ku të gjithë aktorët janë të njohur për atë që prezantojnë.

Megjithatë, në një sondash që është realizuar nga faqja në Facebook e serialit, shihet se aktori Xhevdet Jashari mbetet prej më të preferuarve pa lënë prapa aktorët tjerë.

VOTONI KETU:    “o Sa Mirë” seriali sondazh

Në garë janë edhe aktorët e tjerë, kurse juve ju duhet që të votoni për më të mirin.

Seriali “o Sa Mirë” mbetet seriali më i shikuar shqiptar. Ai transmetohet çdo të hënë në mbrëmje në T plus.