Home Aktuale Video producenti Egzon Fejzullahi merr pjesë në projektin e artistëve...

Video producenti Egzon Fejzullahi merr pjesë në projektin e artistëve Butrint Imeri dhe Granit Elinel Bajraktari(video)

412
0
SHARE

Video producenti  Egzon Fejzullahi  nga Tërnoci i Bujanocit tashmë po shkon drejt sukseseve të tij.

Kësaj here video producenti Egzon Fejzullahi ka marr pjesë në një projekt madhor me artistët Butrint Imeri dhe Granit Elinel Bajraktari.

14881191_10209731968607231_633560890_o

Në projektin e fundit të artistëve  Butrint Imeri dhe Granit Elinel Bajraktari, Egzon Fejzullahu ka marr pjesë si video editor(montazhier) në viedo klipin  Butrint Imeri ft. Elinel – Papa.

[youtube url=”  https://www.youtube.com/watch?v=WfbdvKBzpX0  ” width=”560″ height=”315″]

Egzoni pos tjerash  në Prishtinë vepron me  produksionin e tij “Flota Pictures”.

Me punën  e tij të palodhme duke realizuar  video klipeve  të artistëve të ndryshëm po arrinë suksese  të shumta duke bërë emër në Prishtinë me   produksionin e tij “Flota Pictures”.

14720481_10209731619238497_8022759946734610874_n

Egzon Fejzullahu për një kohë të shkurt ka arritur ti realizoj këto projekte:

 

Lumi Kastrati – Afer (Official Video)

MRK ft ÖM Diablo – 50 GRAMM (Official Video)

Medi – E bojna apet (Official Video HD)

Elisa – Tripi o najs (Official Video HD)

Elisa – Don’t want nobody (Official Video HD)

MRK ft. SIMBOL – BANG BANG

MRK – No Love (Official Video)

Ndërkohë Egzon Fejzullahu po ashtu edhe në Tërnoc vepron me studion e tij “Studio Production” ku bënë xhirimin e gazmendeve familjare full HD, video spoteve, video reklamave, fotosesion,/Lugina Press/