Home Aktuale Vdes Sulltanesha Hyrem (Video)

Vdes Sulltanesha Hyrem (Video)

117
0
SHARE

Shikuesit e serisë shumë të suksesshme turke “Sulltani” janë tronditur pasi Sulltanesh Hyrem ka ndërruar jetë.

Sulltanesha kontroverese vdiq në sezonin e fundit të serisë e cila po transmetohet në televizionin 21 në vendin tonë.

“Unë jam Sulltanesha Hyrem, jam shpirti i të gjitha femrave të botës”, është fjalia e fundit e saj.

Seriali “Sulltani” është një nga serialet më të suksesshme turke dhe ka bërë bujë jo vetëm në Turqi por edhe në Ballkan dhe vendet e Lindjes.

 

http://www.dailymotion.com/video/x26mj4o_vdes-sulltanesha-hyrem_news