Home Aktuale Urimi i kryetarit të PD-së Nagip Arifi me rastin e Fitër...

Urimi i kryetarit të PD-së Nagip Arifi me rastin e Fitër Bajramit

76
0
SHARE

Të nderuar vëllezër e motra.

Më lejoni që në emër të anëtarëve të Partis Demokratike dhe në emrin tim personal të ju uroj Festën e madhe fetare, Fitër Bajramin.

Uroj që në këto dit feste të mbretëroje paqja,gëzimi,mbarësia,begatia e mbi të gjitha solidariteti mes njerëzve duke lutur të madhin Zot të na pranojë agjërimin.

Me rrespekt

Kryetari i PD-së
Nagip Arifi