Home Aktuale Urimi i kryetarit të APN-së në Bujanoc Arbër Pajaziti me rastin...

Urimi i kryetarit të APN-së në Bujanoc Arbër Pajaziti me rastin e Fitër Bajramit

4
0
SHARE

Gëzuar Fitër Bajramin!
Me shpresën që ky Ramazan që kaloi të na ketë sjellë më shumë dashuri, mirëkuptim dhe tolerancë në mesin tonë, uroj me zemër për të gjithë: Zoti pranoftë sakrificat tona gjatë këtij muaji e na bëfte njerëz më të mirë se një vit më parë.
Dashuri, mirësi dhe ditë më të lumtura sjelltë për të gjithë ne!