Home Aktuale Turqi: Humb jetën i riu Berat Faruk Turker me...

Turqi: Humb jetën i riu Berat Faruk Turker me prejardhje nga Bujanoci

426
0
SHARE

Në një aksident me makinë në Turqi  ka humbur jetën Berat Faruk Turker  nipi i Seba Turker    me prejardhje nga Bujanoci por që jetojnë dhe veprojnë në Turqi, raporton Lugina Press.

Berat Turker ishte një pilot i ri shqiptar drejtonte Formulën në Turqi.

Varrimi i të riut Berat  Faruk Turker 21 vjeçar bëhet nesër në Istambull me namzin e drekës.

Portali informativ Lugina Press i shpreh ngushëllimet me të sinqerta familjes Turker për vdekjen e të birit të tyre./Lugina Press/