Home RISI & KURIOZITETE Trendi i ri – Tortat e shkurorëzimit (Foto)

Trendi i ri – Tortat e shkurorëzimit (Foto)

356
0
SHARE

Është sezoni i dasmave dhe të gjithë kanë drejtuar sytë nga nusja dhe dhëndri.

Lule, fishekzjarrë, muzikë, pije dhe po torta madhështore.divorce cake 2.jpg

Por çfarë ndodhë nëse qiftit nuk i ecën mbarë?

divorce cake 3.jpg

Sipas statistikave botërore, mbi 48% e martesave, përfundojnë në shkurorëzim.

E kjo nuk duhet të shkoj thjeshtë, me vetëm një certifikatë tek ofiqari, se qifti më nuk janë bashkë.

Torta 5

Tashmë kanë filluar të bëhen ceremoni interesante edhe për qiftet që kanë shkëputur lidhjen e tyre.

E ëmbëltoret nuk po e humbasin këtë rast, që të përfitojnë nga këto ahengje.Tortat 4 Tortat 6Tortat e shkurorëzimit, zakonisht po i japin përparësi zonjës që po ndahet, por në raste të rralla edhe meshkujt janë protagonist si viktima./LuginaPress

LEAVE A REPLY