Home LAJME Tetovë, humb jetën maturanti në aksident

Tetovë, humb jetën maturanti në aksident

211
0
SHARE

Një maturant i Gjimnazit  ka humbur jetën dhe katër janë të lënduar rëndë pas një aksidenti që ndodhi herët në mëngjes në orën 6.30 minuta në hyrje të Tetovës afër restorantit EMKA.

E.Ceka nga Tearca ka humbur jetën, ndërsa  vajza B.I është dërguar në Spitalin Klinik në Shkup, të lënduar janë A.R, L.K, S.J që gjenden në spitalin klinik në Tetovë, thonë për TetovaSot nga Spitali i Tetovës

Sipas dëshmitarëve vetura është rrotulluar, por ende nuk dihen arsyet se si ka ndodhur.

Ekipet hetuese dhe policia e Tetovës janë në vendin e ngjarjes. (INA)