Home Aktuale Tërmet në Pejë

Tërmet në Pejë

202
0
SHARE

Rajoni i Dukagjinit është goditur sërisht nga një termet.

Këtë për Klan Kosovën e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë së rajonit të Pejës, Xhevat Ibraj, ai ka thënë se në regjistrin e incidenteve ditore është regjistruar edhe ky termet që ka ndodhur rreth orës 21 e 20 minuta.

Raportohet se tërmeti ka qenë i shkallës së ulët, dhe se nuk dihet se a ka shkaktuar ndonjë dëm apo jo.