Home Aktuale Tentim vetëvrasje në Prishtinë

Tentim vetëvrasje në Prishtinë

141
0
SHARE

Qytetarë të Prishtinës janë tmerruar pasi një femër ka tentuar të kryejë vetëvrasje.
Ngjarja ka ndodhur  tek rrethrrotullimi në rrjetin e rrugëve te Stacioni i Autobusëve të kryeqytetit.
Dëshmitarët kanë treguar se gruaja në fjalë kishte dashur të hidhej nga ura me ç’rast pas njoftimit të Policisë një gjë e tillë është penguar. Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin duke mos dhënë detaje shtesë

Burime të Indeksonline mësojnë se gruaja është rreth të tridhjetave dhe se është dërguar në QKUK/Indeksonline/

LEAVE A REPLY