Home LAJME Taulant Mjeku, një emitator i Era Istrefit (Video)

Taulant Mjeku, një emitator i Era Istrefit (Video)

197
0
SHARE

Taulant Mjeku, talenti nga Prishtina nuk ndalet me videot e tij humoristike. Nga më të ndryshmet, dhe secila më e bukur se tjetra. Gjithçka origjinale dhe pa skenar, prandaj edhe konsiderohet si një artist i lindur Taulanti.
Kësaj radhe, Taulanti ka goditur me videon e tij, me ç’rast ka emituar këngëtaren e re Era Istrefi, përkatësisht duke interpretuar këngën “E dehun jam”.
Ju ftojmë që si më poshtë ta ndiqni videon e sapo publikuar nga Taulanti: