Home Aktuale Taravari: Gostivari u çlirua prej diktatorit!

Taravari: Gostivari u çlirua prej diktatorit!

44
0
SHARE

Kandidati për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari nga Aleanca për shqiptarët e shpalli fitoren ndaj Nevzat Bejtës të BDI-së, njofton Telegrafi Maqedoni.

”I falemnderoj të gjithë qytetarët që qëndruan pas meje. Gostivari nuk do të ketë shantazhime dhe presione. I gjithë aparati shtetëror u mund. I kemi fitu Bogovinën, Zhelinën, Vrapçishtin. Aparati shtetëror ishte në shërbim të krimit. Shumë shpejtë vijnë zgjedhjet parlamentare” tha Taravari. /Telegrafi/