Home Aktuale Talenti i madh shqiptar vazhdon kontratën me Hamburgun (Foto)

Talenti i madh shqiptar vazhdon kontratën me Hamburgun (Foto)

108
0
SHARE

Dren Feka ka vazhduar kontratën me Hamburgun deri në vitin 2019.

Talenti shqiptar që mbron ngjyrat e te rinjve të Gjermanisë ka vendosur që të vazhdojë edhe më tutje karrierën në klubin e Hamburgut.

Sipas faqes zyrtare të këtij klubi të njohur gjerman, ku thuhet se lojtari ka nënshkruar deri në vitin 2018.

Feka konsiderohet si njëri prej talenteve më të mëdha të futbollit gjerman.

Te Hamburgu më parë kanë luajtur edhe Besart Berisha dhe Valon Behrami.