Home LAJME Shyhretja e la Mahmutin për këtë këngëtar…

Shyhretja e la Mahmutin për këtë këngëtar…

140
0
SHARE
Këngëtarja Shyhrete Behluli, kaq e dashur dhe e pëlqyer nga publiku, ka bërë për vete prej vitesh publikun e gjerë shqiptar.
Jo rastësisht ajo është në këtë pozicion. Kjo falë zërit të bukur dhe ëmbëlsisë që e karakterizon.

Këngëtarja për vite me radhë ka realizuar bashkëpunime të suksesshme me këngëtarin Mahmut Ferati, ndërkaq tani po bënë diçka festive me Afrim Muçiqin, shkruan “Kosovarja”.