Home Aktuale Shtyhen zgjedhet në KF”Tërnoci” për 30 gusht

Shtyhen zgjedhet në KF”Tërnoci” për 30 gusht

191
0
SHARE

Zgjedhjet për kuvendin dhe kryesinë e re të KF”Tërnoci” që ishin paraparë të mbahen të për ditën e sotme, janë shtyer edhe për një javë.

 

Ato do të mbahen më 30 gusht 2020, të dielën nga ora 18:00.

Në vazhdim njoftimi i dalur nga KF”Tërnoci”:

Njoftim

Në pëputhje me Statutin e klubit, situatës pandemike në vendin tonë dhe kushteve objektive, të pranishmit gjatë procesit zgjedhor, para fillimit të tij, u dakorduan që ky proces të shtyhet edhe për një javë dhe u vendos që zgjedhjet për Kuvendin dhe Kryesinë e re të mbahen më dt. 30.08.2020 (e diel) me fillim prej orës 18:00.

KF Tërnoci!