Home Aktuale Shpërthen kordoni i policisë, veteranët hyjnë në oborrin e Rektoratit (FOTO)

Shpërthen kordoni i policisë, veteranët hyjnë në oborrin e Rektoratit (FOTO)

129
0
SHARE

Protestuesit tashmë janë futur në oborrin e rektoratit. Numri i protestuesve është shumë i madh.

Veteranët e UÇK’së që po protestojnë në oborrin e Rektoratit kanë falënderuar Ministrin e Arsimit, Ramë Buja, për përkrahje dhe kanë akuzuar mediat se i kanë denigruar me raportimet për dallaveret me listat e studentëve.

a2_7735 a3_4040 a4_2052