Home Aktuale Shkurte Gashi publikon baladën e re “Vitet”

Shkurte Gashi publikon baladën e re “Vitet”

443
0
SHARE

Shkurte Gashi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja Shkurte Gashi e ka publikuar këngën e re, shkruan lajmi.net.

“Vitet” titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar edhe në anën vizuele. Muzika është bërë nga vetë këngëtarja e cila e ka shkruar edhe tekstin në bashkëpunim me regjisorin e njohur, Sunaj Saraçi.

Kësaj here punën ia ka besuar producentit Nurteel dhe duke pasur parasysh se kënga u pëlqye nga publiku, bashkëpunimi i tyre ka shkuar shumë mirë.