Home Aktuale Shefqet Krasniqi priti reperin Gold AG(Foto)

Shefqet Krasniqi priti reperin Gold AG(Foto)

76
0
SHARE

Hoxhë Dr.Shefqet Krasniqi sot pas namazit të ikindisë në Xhaminë e madhe në Prishtinë e priti reperin e njohur, tashmë të famshmin Gold AG,i cili e njoftoi hoxhën për motivin e këngës së përfolur ditëve të fundit.

Ndërsa Hoxha nga ana e tij e falënderoj vëllain Arianin për guximin, vendosshmërinë e tij për t’i mbrojtur interesat e Islamit dhe muslimanëve në vendin tonë.

Pastaj hoxha e këshilloi atë që ta lë muzikën dhe në të njejtën kohë të jetë sa më i kujdesshëm në flajorin e tij, sepse fjalori i pastërt është kulturë e besimtarit të mirë./LuginaPress/

takim

hoxha w

hoxha 3

LEAVE A REPLY