Home Aktuale Shefket Musliu bënë homazhe në Prekaz dhe Gllogjan

Shefket Musliu bënë homazhe në Prekaz dhe Gllogjan

413
0
SHARE

Shefket Musliu ish komandant i përgjitshëm i UÇPMB-së me bashkëluftarë e tij sot ka vizituar varrezat e dëshmorëve në Prekaz dhe Gllogjan.

Me këtë rast Shefket Musliu ka bërë homazhe dhe ka vendosur kurora lulesh.