Home LAJME Shaqiri në ballinën e gazetës madrilene

Shaqiri në ballinën e gazetës madrilene

206
0
SHARE

Xherdan Shaqiri është sot titull në gazetën e famshme madrilene “AS”. Superylli kosovar me pasaportë zvicëriane është një ndër tre lojtarët favorit për të nënshkruar në janar me skuadrën madrilene, Atletico Madrid.
Torres, Shaqiri ose Podolski janë tri alternativat e Atleticos.

Shaqa madje thuhet se është një nga favoritët pasi që nuk po gjenë aspak hapësirë te Bayern Munchen dhe se pakënaqësinë e tij e ka shfaqur edhe publikisht.