Home LAJME Shaqiri befason fansin nga Prishtina (Foto)

Shaqiri befason fansin nga Prishtina (Foto)

190
0
SHARE

Futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri ka befasuar një fans të flaktë të tij, duke e vizituar atë në banesën e tij në Prishtinë.

Pas kampanjës me Zvicrën në Euro 2016, Shaqiri është duke kaluar pushimet në Kosovë dhe vendosi që ta befasonte fansin e tij të flaktë, Visar Bajramin- Calin.

shaqiri