Home Aktuale SH.K.A “Zëri i Luginës” do të merrë pjesë në festivalin...

SH.K.A “Zëri i Luginës” do të merrë pjesë në festivalin “Flakadani i Karadakut”

133
0
SHARE

Shoqëria Kulturoro Artistike “Zëri i Luginës”    të enjtën  më 24.03.2016 do të marrë pjesë në edicionin XV në Festivalin Mbarëkombëtar të Këngëve dhe Valleve “Flakadani i Karadakut” në Viti.

Festivali  “Flakadani i Karadakut 2016”   i kushtohet dëshmorit të kombit Nijazi Azemi, Komandant “Mjekrra”.

10320580_1325353750811931_6729866411760907073_n 10400353_1325353820811924_5563889443651025218_n