Home SPORT Rodgers: Reina nuk rikthehet te Liverpooli

Rodgers: Reina nuk rikthehet te Liverpooli

145
0
SHARE

Dëshira e Pepe Reinas është vetëm Napoli dhe ky konfirmim vjen nga Brendan Rodgers, trajneri i Liverpoolit, klub që ka në pronësi kartonin e portierit. Rodgers shpjegon se Reina ka shkruar një letër të gjatë lamtumire ku shpreh qartë dëshirën për të qëndruar te Napoli e për të punuar me trajnerin më të mirë, Benitez. Trajneri anglez tha se ishte habitur nga ky veprim i Reinas por shtoi se kjo është dëshira e vetë lojtarit.

LEAVE A REPLY