Home Aktuale Rita Ora “zhvesh” Zac Effronin

Rita Ora “zhvesh” Zac Effronin

125
0
SHARE

Rita Ora është një prej emrave më të përfolur të MTV Movie Awards, jo për ndonjë rol të saj filmik, por rolin e saj në zhveshjen e Zac Efron në skenë.

Rita Ora ishte prezantuesja e çmimit Zhveshja më e Mirë në ndarjen e mbrëmshme të çmimeve MTV Movie Awards.

Dhe, këngëtarja shqiptare nuk u mjaftua vetëm me ndarjen e çmimin, por ndihmoi edhe në zhveshjen e fituesit.

Fituesi ishte një prej meshkujve më të admiruar të Hollywoodit, Zac Efron, i cili nuk ngurroi të heqë këmishën për të treguar muskujt e tij para publikun.

Rita pati fatin ta zhveshë në skenë atë që shumë femra ëndërrojnë ta zhveshin në shtrat. Madje atë duket se e lakmoi edhe Jessica Alba (foto).