Home MAGAZINA Rita në vendin e parë, zhvishet për të festuar (Foto)

Rita në vendin e parë, zhvishet për të festuar (Foto)

79
0
SHARE

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka shfrytëzuar një mënyrë të pazakontë për të festuar arritjen në vendin e parë të top listës britanike.

Kënga “I will Never Let You Down” ka siguruar vendin e parë në këngët më të shitura në iTunës në Britani të Madhe, që shënon një sukses shumë të madh për këngëtaren shqiptare.

Dhe, ajo ka shfrytëzuar një mënyrë shumë të pazakontë për të festuar suksesin.

Ajo është zhveshur topless dhe në shpinë ka shkruar numrin “1” në shenjë të vendit të parë në top listën e iTunes.

Mbetet të shihet se çfarë do të bëjë Rita në sukseset tjera të saj të mëdha.