Home SPORT Rikthehet Ronaldo

Rikthehet Ronaldo

138
0
SHARE

Lojtari më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo është rikthyer në stërvitje dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e parë tb gjysmëfinales kundër Bayern Munichut.

Cristiano Ronaldo mungoi në tre ndeshje radhaz për shkak të një lëndimi.

Portugezi e humbi edhe “El Clasicon”, ndeshje të cilën e shikoi nga tribunat.

Këto foto tregojnë se Ronaldo është rikthyer në stërvitje dhe është plotësisht i gatshëm për ndeshjet e radhës.