Home MAGAZINA Remzije Osmani i këndon dashurisë në gjuhën angleze

Remzije Osmani i këndon dashurisë në gjuhën angleze

124
0
SHARE
Kënga e Titanikut “My heart will go on” do të mbetët gjatë në kujtesën e shumë njerëzve dhe sa herë që dëgjohet të ngjallë emocione.
Shumë këngëtarë të njohur dhe vendas e kanë kënduar këtë këngë në versionin e vetë, shkruan Gazeta Express.