Home Aktuale Qëndresa e Labit në natën e beqarisë, duket mjaft bukur (Foto)

Qëndresa e Labit në natën e beqarisë, duket mjaft bukur (Foto)

250
0
SHARE

Labinot Gashi do të martohet shumë shpejt dhe tashmë e fejuara e tij, Qëndresa, po kalon momentet e fundti si beqare.

Ajo në një seri postimesh në rrjetet sociale ka treguar se si po kalon momentet e fundit si beqare.

Festa e saj po mbahet në Bamboo në Prishtinë, ku ajo duket bukur dhe seksi në të bardhë.

Të gjitha lajmet nga estrada shqiptareTë gjitha lajmet nga estrada shqiptare

Dasma e tyre pritet të zhvillohet këto ditë dhe të ftuar pritet të jetë një numër i madh i yjeve të estradës.

15 tetori ësht data e dasmës, kurse ata ka rreth një vit që janë të fejuar.

Fejesa e Qëndresës dhe Labit befasoi skenën e shoubizit shqiptar pasi nuk u përfol aq shumë për lidhjen e tyre.

Labi ndryshe vazhdon të jetë pjesë e KTV-së me emisionin e tij tradicional pas shkëputjes nga RTV 21.