Home SPORT PSG, rinovon edhe Maxwell

PSG, rinovon edhe Maxwell

146
0
SHARE

Grupi aktual i lojtarëve të Paris Saint Germain po rinovojnë një e nga një kontratat me klubin dhe i fundit që e bën është Maxwell. Mbrojtësi brazilian zgjati deri në 2015 kontratën me një pagë më të lartë por shifrat e saj nuk u bën të ditur. 32-vjeçari u shpreh i lumtur që do të vazhdojë aventurën me parizienët ndërsa tifozëve u premtoi se do të japë maksimumin për të shpërblyer besimin që i kanë dhënë.

LEAVE A REPLY