Home SPORT PSG-ja ofron 98 milion euro për Pogban

PSG-ja ofron 98 milion euro për Pogban

211
0
SHARE

PSG ka bërë gati 98 milionë për Paul Pogban.

Kampionia e Francës, PSG nuk e ka ndërmend të hekë dorë nga Paul Pogba, i cili është dëshira kryesore e tyre.

PSG ka bërë gati 98 milionë euro për përfaqësuesin francez, ofertë kjo më e larta në drejtim të Juventusit, që ditë më parë deklaruan se nuk dëshirojnë ta shesin francezin.

Ky është mesazhi më i mirë i PSG’së për skuadrat tjera të interesuara për Pogban siç janë Real Madrid, Barcelona, Bayern Munich, Manchester United dhe Manchester City.