Home SHKENCË Pse nuk dalin në shesh akoma të vërtetat rreth jashtëtokësorëve?

Pse nuk dalin në shesh akoma të vërtetat rreth jashtëtokësorëve?

135
0
SHARE

Rusia kërcënon SHBA-të: “Tregoni të vërtetën mbi UFO-t, ose ne do flasim” dhe prapë se prapë nuk i tregon të vërtetat rreth UFO-ve.

Rusia me anë të një raporti ka kërcënuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të fshehtat që mbajnë.

Mësohet se autoritetet ruse kërkojnë nga Shtëpia e Bardhë që të deklarojnë të vërtetën mbi ekzistencën e UFO-ve, pasi ka ardhur moment që njerëzimi të di se çfarë po ndodh me planetin Tokë.

Në raport thuhet se nëse Barak Obama do të heshti, atëherë Kremlini do ta bëj publike të vërtetën, e cila prej vitesh mbahet e fshehtë.

Ky raport vjen në kohën kur disa shkencëtar në Amerikë kanë pranuar ekzistencën e UFO-ve.

Njëri prej tyre ka deklaruar se ish presidenti Eisenhower ka pasur tre takime me alienët, me të cilët është firmosur dhe një “pakt”, për të mbajtur sekrete agjendën e tyre në tokë. (Explore Universe)