Home MAGAZINA PREMIERE EKSKLUZIVE: Tingulli Trent Sjell Videoklipin “JASHA”

PREMIERE EKSKLUZIVE: Tingulli Trent Sjell Videoklipin “JASHA”

130
0
SHARE

Reperët e grupit “Tingulli Trent” kanë lansuar videoklipin e këngës “Jasha”.

Kënga me muzikë të Kico&Torch është e bazuar në ritme orientale.

Getoar Selimi ka shkruar tekstin, i cili në refren mes tjerash thotë: “Ghetto Geasy n’harem me 30 vasha, kur m’sheh veç thuj mashalla…”.

Entermedia ka realizuar klipin që po ashtu i përshtatet melodisë dhe e shfaq “Getin në harem me shumë femra”