Home LAJME Përshëndetje nga Rama dhe Obama (Foto)

Përshëndetje nga Rama dhe Obama (Foto)

151
0
SHARE

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, selfieve me drejtues të ndryshëm të shteteve ia ka bashkuar edhe një fotografi, atë me njërin nga personalitetet më me ndikim në botë, Barack Obama.

Rama gjatë Samitit të NATO-së, që po mbahet në Poloni, ka përshëndetur të gjithë fansat e tij në facebook, me një selfie me presidentin e ShBA-ve, Barack Obama.

rama-obama