Home Aktuale PD të mërkurën mbanë tubimin përfundimtar për zgjedhjet e 21 qershorit 2020

PD të mërkurën mbanë tubimin përfundimtar për zgjedhjet e 21 qershorit 2020

162
0
SHARE

Partia Demokratike të mërkurën mbanë tubimin përfundimtar për zgjedhjet e 21 qershorit 2020.

Tubimi mbahet të mërkurën më 17.06.2020 duke  filluar në ora Ora: 19.30 në Sheshin e qytetit në  Bujanoc.

 

 

Të nderuar anëtarë dhe simpatizues të PD-së,

Ftoheni që të merrni pjesë në tubimin përfundimtar të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 21 qershorit 2020.

E mërkurë: 17.06.2020
Ora: 19.30
Vendi: Sheshi i qytetit në Bujanoc.

Spoti i Partisë Demokratike#Voto1#PartiaDemokratike#Ditëtëmirapovijnë

Posted by Nagip Arifi on Tuesday, 9 June 2020